Na rozegranym w dniu 1 kwietnia 2017 w Kobierzycach VII Międzynarodowym Turnieju Karate Shinkyokushin Kobierzyce Cup wystartowało rekordowo dużo, bo aż 577 zawodników z 55 klubów z Czech,Litwy, Niemiec, Rosji , Ukrainy i z Polski. Zawody rozegrano w formule kumite w kategoriach wiekowych od 6 do 17 lat. Organizatorami Turnieju było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kobierzycach oraz  nasz Klub.  Zawody były dla nas wielkim wyzwaniem organizacyjnym przy tak dużej liczbie startujących zwodników. Walki rozegrano na 5 matach co pozwoliło na przeprowadzenie całego Turnieju w niecałe 7 godzin.  Był to dla nas sprwdzian przed organizacją Mistrzostw Europy w maju 2018 roku we Wrocławiu. Zawodnicy z  naszego klubu zajęli nastepujące miejsca: I miejsce Adam Fabijan w kat juniorów -70kg, I miejsce Natalia Chrzanowska w kat. Juniorek -55kg, III miejsce Duk Michał w kat. juniorów -55 kg, II miejsce Aleksandra Pastuszka w kat dziewcząt 8-9 lat, III miejsce Jędrzej Piegza w kat chłopców 8-9 lat.  Sędzią głównym zawodów był Sensei Robert Iwański.

 

 Drukarnia Kursor

Sklep sportowy Meta