I miesce Mistrzostwa Polski 2014

II miejsce Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2014

III miejsce Puchar Polski 2013

II miejce Karpatia Cap Rzeszów 2013

III miejsce Eliminacje do ME Ełk 2013

I miejsce młodzicy II miejsce seniorzy Mistrzostwa Makroregionu Wołów 2013

III miejsce Mistrzostwa Polski Open Dzierzoniów 2012                                                      

I miejsce Mistrzostwa Polski Open Legnica 2011

I miejsce Puchar Polski Suwałki 2011

III miejsce Mistrzostwa Polski, Mielno 2011

III miejsce VI Międzynarodowy Turniej Juniorów Shin-Kyokushin "Wratislavia Cup", kumite, Wrocław 2011
 
II miejsce Międzynarodowy Turniej Seniorów Shin-Kyokushin "Polish Open", kumite, Wrocław 2011
 
II miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów, kobiety, Świnoujście 2009
 
I miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów, mężczyźni, Sieradz 2009
 
III miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów, kobiety, Sieradz 2009
 
I miejsce Puchar Polski, kobiety, Zielona Góra 2008
 
II miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów, mężczyźni, Radzymin 2008
 
I miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów, kobiety, Radzymin 2008
 
II miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów, kobiety, Zawiercie 2008
 
I miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska, Ząbkowice Śląskie 2008
 
II miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów, kobiety, Katowice 2007
 
II miejsce Międzywojewódzki Turniej Młodzików, Ząbkowice Śląskie 2007
 
IV miejsce Mistrzostwa Polski, mężczyźni, Rzeszów 2007
 
III miejsce Mistrzostwa Polski, kobiety, Rzeszów 2007
 
II miejsce Mistrzostwa Dolnego śląska, Wołów 2007
 
I miejsce Puchar Polski Seniorów, kobiety, Józefów 2006
 
II miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów, Gorzów Wlkp. 2006
 
II miejsce Mistrzostwa Polski, mężczyźni, kobiety, Katowice 2006
 
II miejsce Puchar Dolnego Śląska, Legnica 2006
 
I miejsce Mistrzostwa Makroregionu Dolny Śląsk, Sieradz 2006
 
II miejsce Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych, Gubin 2005
 
II miejsce Ogólnopolski Turniej Młodzików i Juniorów Młodszych, Legnica 2005
 
III miejsce Puchar Polski, Głogów 2005
 
I miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików, Legnica 2005
 
IV miejsce Mistrzostwa Polski, Wrocław 2005
 
II miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska, Ząbkowice Śląskie 2005
 
I miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska, Legnica 2004 
 
III miejsce Puchar Dolnego Śląska, Ząbkowice 2003
 
III miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Dolnego Śląska, Dzierżoniów 2003
 
I miejsce Mistrzostwa Polski, Warszawa 2003
 
I miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska, Kalisz 2003
 
II miejsce Puchar Polski, Gdynia - 2002
 
II miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska, Jarocin - 2002
 
I miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska, Zduńska Wola – 2001
 
II miejsce Mistrzostwa Polski, Kielce - 2000 
 
I miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska, Opole - 2000
 
II miejsce Puchar Polski, Koszalin – 1999
 
II miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska, Ząbkowice Śląskie - 1999
 
II miejsce Mistrzostwa Polski, Wrocław - 1998
 
II miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska, Sieradz – 1998
 
II miejsce Mistrzostwa Polski, Koszalin - 1997
 
I miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska, Leszno - 6.04.1997
 
I miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska, Wrocław - 4.02.1996
 
I miejsce Puchar Polski, Gdynia - 10.11.1996

 

 Drukarnia Kursor

Sklep sportowy Meta