Wszystkie panie, gorąco zapraszamy na zajęcia karate rekreacyjno-szkoleniowe. Nauka karate jest znakomitą alternatywą dla zajęć organizowanych przez liczne Fitness Kluby. Systematyczny trening karate, oraz przestrzeganie naszych zaleceń dotyczących żywienia, sprzyja skutecznej redukcji wagi oraz ogólnej poprawie sylwetki.
 
Karate doskonale sprawdza się w samoobronie. Pomimo, że podczas zajęć rekreacyjnych nie stosujemy pełnego kontaktu, wszystkie techniki odzwierciedlają realne zagrożenie występujące w walce. Wbraw ogólnemu przekonaniu takie treningi są bardzo bezpieczne. Panie z całą pewnością nie muszą obawiać się o swoją urodę. Regularne uczęszczanie na zajęcia podnosi poczucie bezpieczeństwa, własnej wartości i działa pro-zdrowotnie.
 
Karate to na pozór typowo męska dyscyplina. Jednak rok po roku rośnie ilość pań które z powodzeniem uprawiają  tak piękną sztukę walki jaką jest karate.  Całkiem zrozumiałe jest iż, płeć piękna pragnie czuć się bezpieczna, chce wiedzieć jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach, a w razie potrzeby wykorzystać swoje umiejętności. Każda  z Was powinna spróbować bo bez tego nie dowiecie się ,że karate jest także dla Was.

 Drukarnia Kursor

Sklep sportowy Meta